До 17 років діти ростуть максимально інтенсивно. Такого темпу зростання більше не буде ніколи в житті. Але відбувається це не плавно, як може здатися з боку. У певні роки життя можна спостерігати скачки росту.

В якому віці ріст "скаче"?

  • В 3 роки.
  • В 7 років.
  • В 12-14 років у дівчаток і хлопчиків.

Важливо саме в періоди стрибків росту відстежувати викривлення і деформації - та вжити заходів щодо їх виправлення. Діти дуже пластичні в цьому віці, тому і коригувальні програми для постави будуть ефективніші.

А чому у моєї активної дитини викривлення? Вона ж постійно рухається!

Просто руху мало, він повинен бути правильним. Весь опорно-руховий апарат підтримується м'язами. І коли організм дитини різко починає зростати, може виявитися, що одні м'язи в тонусі, а інші - ослаблені і не виконують своїх функцій. Ось тут-то і можуть піти перекоси.

Як можна підготуватися до стрибків росту дитини? Запам'ятайте ці важливі дати стрибків і уважно спостерігайте!⠀Робіть фото та відео, щоб переконатися, що все йде, як належить. Якщо все ж таки помітили деформацію, тоді запишіться на консультацію в Центр лікування хребта та суглобів "Кінезіс" та отримайте рекомендації як уникнути даної проблеми.

Запис за тел. 098 525 33 95.

Не відкладайте рішення проблем в надії, що "переросте". Пам'ятайте: до початку статевого дозрівання коригувати поставу простіше, швидше й ефективніше!