Вперше потрапивши в реабілітаційний зал і побачивши в ньому тренажери, багато хто говорить: "Так це ж не лікування! Це фітнес!".

Ні, кінезітерапія за методом доктора С.М. Бубновского - НЕ фітнес! І відрізняється від звичайних занять в тренажерному залі, а тим більше не "качалка".

По-перше, обладнання призначене для медичних, тобто лікувальних цілей, і спроектовано так, щоб максимально задіяти глибокі м'язи без осьового навантаження на диски хребта і суглоби.

По-друге, заняття проходять в режимі декомпресії і антигравітації. Такі вправи найкращим чином позбавляють пацієнтів від больових синдромів. Декомпресійна взаємодія суглобів за рахунок розтягування - поки працюють м'язи, межхребцеві хрящі не схильні до ризику стирання.

По-третє, для лікування лікарем складається індивідуальна програма занять, згідно підтвердженого діагнозу. Заняття в залі проходять під контролем реабілітолога.

Якщо ви здорові і хочете тримати себе в формі - звичайний тренажерний зал вам в цьому допоможе. Але якщо у вас є захворювання суглобів, хребта, міжхребцеві грижі та ін.проблеми - то заняття на звичайних тренажерах не тільки не допоможуть впоратися з хворобою, але і можуть привести до погіршення вашого стану.

Наше обладнання і метод спрямовані на лікування пацієнта в оптимальному для нього режимі навантаження і тільки за програмою, яка враховує всі нюанси вашого здоров'я!

Будьте здорові разом з нами!