Біль пройде, якщо знайдена і усунена його причина.

Коли лікар бачить джерело болю, то знає як допомогти впоратися з ним, а не просто тимчасово заглушити, "щоб відпочити від болю, щоб тимчасово не боліло". Так діють ліки. Полегшують біль, але не лікують першопричину, тому поліпшення немає. Приходьте до нас.

На первинній консультації ми розберемося в причинах вашого болю і запропонуємо способи ефективного їх вирішення.

На першому прийомі лікар-кінезітерапевт проводить бесіду з пацієнтом. З'ясовує, що його турбує і приступає до пошуку причини, яка ймовірно і призвела до хвороби.

Після чого пацієнт проходить міофасціальну діагностику (обстеження опорно-рухового апарату, необхідне для складання індивідуальної програми лікування).

На наступному етапі інструктор за допомогою багатофункціональних тренажерів Бубновського оцінює стан ваших м'язів і суглобів, а також чутливість та силу м'язово-зв'язкового апарату.

В результаті первинної консультації фахівці Центру лікування хребта та суглобів "Кінезіс" запропонують вам ефективний план подальших дій, що включає в себе кінезітерапевтичну програму, подібірку вправ і оптимальні навантаження, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і потреб організму.

Записуйтеся на первинну консультацію лікаря: +38(098)525-33-95 м. Кам'янець-Подільський, пр. Грушевського, 31/3.