Найчастіше в традиційній медицині, фармацевтичній, хірургічній операції, фізіотерапевтичній процедурі тощо. призначають пацієнтам в традиційній медицині для лікування різних захворювань хребта, суглобів та після травм рухова система.

Незважаючи на всі сорти цих методів, вони мають одне спільне недоліки: всі вони ставляться до пасивного пацієнта, якого вимкнули через здатність рухатися та відновлювати себе фізично. В результаті біль втрачається лише на раз, а після скасування ліків м'язи пацієнта - атрофія, що призводить до навіть захворювань серцево-судинної системи.

Крім того, добре відомо, що всі фармацевтики, які використовують для лікування цих захворювань, мають дуже великий перелік побічних ефектів, а довготривале вживання цих продуктів впливає на здоров'я організму в цілому. Загострюється стан та низькомобільний спосіб життя, що призводить до погіршення всіх органів та систем організму. Це золотий стандарт реставрації медицини.

В цей час спеціалісти в центрах ДР Бубновські "Кінезіс" проводять скелетне лікування м'язів сучасними методами кінезітерапії, що забезпечує міцний і міцний ефект.

Кінезіотерапія лікує захворювання спеціальними рухами, на авторських багатофункціональних тренажерах, в спеціально обладнаних реабілітаційних залах і не використовує жодних лікарських засобів. Таке лікування не має негативних побічних ефектів. Всі терапевтичні заняття знаходяться під медичним контролем, а програма налаштована на поточний стан пацієнта. Ми ставимося до декомпресійних вправ, головна суть яких полягає в тому, що м'язовий фактор в організмі людини - це зцілення. Його оздоровчі властивості підтвердили на світовому рівні, а Сергій Михайлович довів на власному досвіді, що робота з м'язовим фактором може бути надзвичайно ефективною.