У зв'язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій і прогресуючої автоматизації праці, рухи офісних службовців стають все більш стереотипними і зводяться до мінімуму. Як правило, тривалість робочого дня офісного працівника становить 8 годин, переважну частину з яких службовець проводить за комп'ютером – на своєму головному робочому місці.

Офісний синдром — це цілий комплекс різних захворювань, викликаних негативними чинниками середовища, в якому доводиться працювати день у день. Офісний працівник зазвичай веде малорухомий спосіб життя, спинка стільця як милиця для спини – підпирає її й розслаблює, але при цьому відучує її м’язи працювати, що веде до розладу м’язового тонусу й болю в спині. Відомо, що в офісних працівників переважають застійні явища й найбільше в ділянках малого тазу, попереку й шиї, тому й частий біль і дискомфорт саме в них. Багатьом з офісних працівників знайомий синдром хронічної втоми, а також головний біль напруги.

Не хвилюйтеся, це ще не привід впадати у відчай і думати, що на цій роботі ви втратите все здоров’я. Завдяки спеціальній методиці доктора Бубновського Ви можете позбутися всіх симптомів офісного синдрому без дорогих і неефективних ліків. Також Центр «Кінезіс» пропонує курс профілактичних процедур, які допоможуть надалі захистити організм від перенапруг і виникнення симптомів офісного синдрому. Звертайтеся до нас – і наші лікарі та реабілітологи із задоволенням допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з офісним синдромом.

Чекаємо на вас пн-сб 9:00-21:00 за адресою Проспект Грушевського, 31/2.

Запис на консультацію лікаря та заняття проводиться за попереднім записом за номером телефону 098 525 33 95 та на сайті кинезис.com.