Усвідомивши свою ціль та сенс життя, кожен знайде для себе в методиці КІНЕЗІС свій ідеальний спосіб її досягнення.

"Останнім часом від різних клієнтів чую різні думки про КІНЕЗІС.⠀Хтось із захватом заявляє, що завдяки КІНЕЗИСУ забув про болі у поясниці/коліні/кульшовому суглобі (треба підкреслити), легко рухається у повсякденному житті, багато ходить, подорожує і отримує від цього задоволення.⠀І так захотілося поділитися своїми думками про кінезітерапію.

Що для мене КІНЕЗІС. А саме методика доктора Бубновського, якою я зараз щедро ділюсь із своїми друзями та пацієнтами.

Вперше, попавши у центр Бубновського 8 років назад я закохався у цей метод назавжди та безповоротно. Можливо тому, що це так близько мені, як спеціалісту фізичного виховання – поважати чуже тіло, дбайливо до нього ставитись, шукати внутрішні можливості відновлення і резерви здоров’я всередині організму, а не чарівну пігулку прописану у рецепті.⠀У кожного з нас своє тіло… Ми не замислюємося, чому рухаємося так, а не інакше, чому спазмовані наші плечі і шия, чому не має руху у певних суглобах чи в певному відділі хребта… Ми всі особливі, особливі наші тіла, наші суглоби, наші зв’язки та м’язи, у нас навіть може бути різна кількість хребців.⠀І метод кінезітерапії дуже диференційовано і дуже обдумано підходить для кожного УНІКАЛЬНОГО тіла! Він так тісно пов’язаний з анатомією, фізіологією, біомеханікою руху і навіть з психосоматикою, так багато містить у собі і продовжує розвивати, накопичуючи і трансформуючи найновіші дослідження в цих областях науки. І тільки занурюючись в нього, починаєш розуміти, чому цю методику можна назвати РОЗУМНЕ ТІЛО.

Напевно, у КІНЕЗІС приходиш тільки тоді, коли юнацький максималізм змінює зріла мудрість. І тут зовсім не по вік… Я про усвідомлене відношення до свого тіла. А усвідомленість ця приходить у різному віці – у мене є клієнти, яким 6, 14, 30, 50 і навіть 82 і я бачу, як трансформуються їх тіла, які вільні вони у своєму русі, які бадьорі та оптимістичні! (так, і це теж дія кінезітерапії, адже у нас так весело на заняттях).

Тренування не на шкоду, а на благо. І в цьому принцип лікування - НЕ НАШКОДЬ! І тоді починаєш розуміти, що сенс тренування - не зробити більше, до кривавих мозолів, поту градом і стршної крепатури, сенс пропрацювати всі свої проблемні зони усвідомлено та інтегрувати правильні рухи, яким навчився у центрі "КІНЕЗІС", у повсякденному житті. І продовжувати активний йому РАДІЙ!"

Ваш Ігор Абрамович - керівник центрів "Кінезіс".